Nazwa forum

Jest to forum o wszystkich częściach gry Gothic.


#1 2010-07-09 23:01:59

Pyrorak

Noob

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 6
Punktów :   

Misja Od Vatrasa "Zaginieni ludzię"

Z powodu takiego, że sam miałem problem czasami z tą misją dlatego ją opiszę (tylko po dostaniu się do Jarkendaru i dorzucę ciekawostkę ale na koniec)

Dostajemy się do Jarkendaru itp. gdy dostaniemy się już to odszukujemy pirata który obserwuję ruiny oraz Magów wody jest to "Jack Aligator" zaprowadzi nas w zamian za przysługę mamy załatwić mięso dla załogi dobra załatwiamy to mięsko rozdajemy załodze idziemy do Francisa koleś siedzi przy największej chatce na ławeczce. Podchodzimy i mamy dwie opcje do wyboru:

Zapłacić mu 2000
Dowalić mu.

Polecam to drugie nie jest on za silny a dostaniemy 300 doświadczenia za niego potem zabieramy wszystko z tej chatki i wychodzimy zaczepi nas stary znajomy Greg i spyta co robiliśmy w środku potem nam zleci parę pobocznych misji. Gdy wykonamy misje Greg zleci nam abyśmy obserwowali Bandytów więc idziemy (nie obserwujemy nie ma sensu ) przechodzimy przez pierwszy potem zabijamy Franca i dostajemy się do obozu (Ja zazwyczaj nie bawiłem się w przebieranie wycinałem cały obóz w piach itp.) szedłem do Kruka ubijałem go wracałem szedłem do Kopalni Mówiłem gościowi "Patric", że droga wolna i uciekali wszyscy i wszystko .

Nie zapomnijcie zanim to zrobicie wziąć tej misji ;p

Za farmą Bengara jest czeladnik Thorbena :-)


Jestem magiem ognia pzdr.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nolivetv.pun.pl www.grafamargo.pun.pl www.managerzuzlowy.pun.pl www.headhunters.pun.pl www.mechatronikaa.pun.pl